Buty – czy będą idealnym prezentem na Dzień Matki?

Mama, mamusia, mamunia – choć można różnie do niej mówić to jest jedna i dla każdego wyjątkowa. A idealna kobieta zasługuje na idealny prezent na Dzień Matki. Czy buty damskie mogą takim być? Oczywiście, że tak! Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!

Podaruj mamie czas

Jeśli obawiasz się, że wybierając buty nie trafisz w gust mamy lub rozmiar, zaproponuj jej wspólne wybieranie! Mamy mają to do siebie, że od materialnych prezentów, o wiele bardziej cenią czas spędzony ze swoimi dziećmi. Pomyśl tylko, jaki miły to może być dzień: 

  • Siądziecie razem przez komputerem z kawą lub herbatą i będziecie przeglądać buty dla kobiet. Jeśli Twoja mama nie jest dobrze zapoznana z komputerem i internetem tym ważniejszy i bardziej cenny będzie to czas, ponieważ pokażesz jej jakie możliwości drzemią w najnowszych technologiach!
  • Wybierając obuwie damskie na pewno będziecie mieć okazję do rozmowy, być może mama opowie Ci o swoich ulubionych butach, o prywatkach i tańcach, na jakie w nich chodziła w młodości. Może dowiesz się jakie damskie buty były modne, gdy Ciebie jeszcze nie było na świecie, a jakie były szczytem jej marzeń. Wszystko to może być przepiękną opowieścią!
  • Najlepiej zachęć mamę do wybrania sobie eleganckich butów. Mamy niestety mają tendencję do wybierania tego co wygodne i potrzebne. A przecież wymarzony prezent dla mamy to ma być coś niezwykłego, coś na co sama by sobie nie pozwoliła!
  • Gdy już wybierzecie buty, poszukajcie okazji, na którą będzie mogła je założyć. Sprawdź repertuary teatrów, oper i kin, zarezerwuj stolik w restauracji – spraw by prezent był nie tylko przedmiotem, ale przeżyciem i sposobem na spędzenie z mamą jeszcze więcej czasu!
Balerinki czerwone Mimi
Balerinki czerwone Mimi
Sandałki czarne na słupku Classic
Sandałki czarne na słupku Classic

Podaruj mamie historię

Buty to wspaniały pomysł na prezent, ale czy można sprawić, że będzie jeszcze lepszy? Oczywiście! Poszperaj w starych fotografiach mamy, porozmawiaj ze swoim tatą lub przyjaciółmi mamy – dowiedz się jakie były jej ulubione buty, gdy była młodsza, albo zapytaj, czy może zawsze marzyła o jakichś butach. Sprawdź potem czy modne buty damskie podobne do tych jednych, wyśnionych przez mamę oferuje najnowsza kolekcja. Może właśnie tam odnajdziesz fragment hisotrii, którą można będzie opowiedzieć na nowo?

Sandałki różowe Weston
Sandałki różowe Weston
Sandałki czarne na słupku Look at Me
Sandałki czarne na słupku Look at Me

Podaruj mamie wzruszenie

Mamy są wspaniałe i każda jedna jest wyjątkowa. Podaruj mamie nie tylko buty, ale także dopisz do nich ważne przesłanie. Podziękuj mamie, za to, że nauczyła Cię chodzić, że po każdym upadku pomagała Ci wstać i iść dalej, że zachęcała Cię do tego, by odważnym krokiem iść przez życie. Nie ma nic bardziej istotnego i nie ma nikogo ważniejszego – taki prezent będzie jej o tym przypominał każdego dnia, nawet podczas krótkich spacerów.

Mokasyny różowe Mennie
Mokasyny różowe Mennie
Mokasyny beżowe Kornela
Mokasyny beżowe Kornela

Polecane

Podobne artykuły

Buty – czy będą idealnym prezentem na Dzień Matki?

Mama, mamusia, mamunia – choć można różnie do niej mówić to jest jedna i dla każdego wyjątkowa. A idealna kobieta zasługuje na idealny prezent na Dzień Matki. Czy buty damskie mogą takim być? Oczywiście, że tak! Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej! Podaruj mamie czas Jeśli obawiasz się, że wybierając buty nie trafisz w

Czytaj

Nowości w sklepie

Przewiń do góry